Reference

Společnost LIGHTMAN s.r.o. je přímým dovozcem a prodejcem elektronických a chemických reklamních, dárkových a zábavních svítících předmětů, doplňků a oděvů. V tomto oboru působí společnost LIGHTMAN na trhu v České Republice více jak 15 let.

Za dobu působení na trhu již naše společnost spolupracovala a nadále spolupracuje s mnoha významnými reklamními agenturami, promotéry, pořadateli kulturních akcí všeho druhu a dalšími obchodními subjekty. Produkty společnosti LIGHTMAN velmi výrazně zviditelňují reklamní kampaně a pomáhají dokreslit jejich image, což dokazuje spokojenost všech klientů a hlavně spotřebitelů.

Společnost LIGHTMAN v ČR nabízí jak stálý sortiment svítících předmětů, který je neustále rozšiřován o nové výrobky, tak realizuje individuální zakázky dle představ a návrhů klienta. Jedná se především o možnost výroby svítících produktů přímo s požadovaným designem či grafikou nebo umístění klientova loga, reklamního textu či speciální grafiky na většinu již vyrobených svítících předmětů z nabídky společnosti LIGHTMAN.

Samozřejmostí je osobní presentace výrobků, návrh kampaně a detailní zpracování celého projektu pro všechny klienty, kteří o to projeví zájem.

LIGHTMAN s.r.o. – Reference
Item added to cart.
0 items - 0,00